Зірки «Кварталу-95», «лігасмішники» і фільм: сьогодні у Луцьку відбудеться KvartalFest


Зірки «Кварталу-95» дадуть безкоштовний концерт у Луцьку.

У програмі фестивалю:

– Фудкор територія – тільки найкращих і найрізноманітніших смаколиків, кожен резидент даної території є відомим і улюбленим для лучан.

– Дитяча зона – для ваших дітей буде облаштована територія з розвагами на будь-який смак та вибір, щоб не тільки дорослі були задоволені, а й вся сім’я, і у всіх залишилися лише позитивні емоції від фестивалю.

– Показ під відкритим небом фільму «Я, Ти, Він, Вона» – нагадаємо, що даний фільм був у топі прокату по кінотеатрах.

– Ведучими події будуть відомі по проекту «Ліга Сміху» – «Збірна Кременчука», які не дадуть нікому сумувати і розважатимуть публіку.

– Виступи молодих луцьких гуртів та виконавців, які мають можливість заявити про себе на одній сцені із зірками телеканалів всеукраїнського маштабу.

– Олексій (On) Мартиненко та Олена (Ona) Жігарева – це нова музична колаборація двох кращих українських вокалістів під назвою «On I Ona». За рік існування музичної колаборації, група випустила кавер на легендарну композицію «Лети за мною», а також три сольних сингли.

– Ну і, звісно ж, виступ вже легендарної студії «КВАРТАЛ 95» – з новою, «літньою» програмою. Тільки найновіші жарти, море посмішок, життєві ситуації, знайомі всім у побуті та найкраще від гумористів.

Концерт відбудеться 11 липня 18:00 на іподромі у Луцьку.

До слова, вхід на дійство – безкоштовний.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/zirky-kvartalu-95-lihasmishnyky-i-film-u-lutsku-KvartalFest-/” Об этом сообщает omission.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя